Vitamíny a minerály

2 položek celkem
Together Vitamín D3 30 ks
300 Kč

Together Vitamín D3 30 ks

Kód: 4531
Together Vitamín C  - proti viróze, únavě, bolestem kloubů Whole VitTM 30 ks
320 Kč

Together Vitamín C  - proti viróze, únavě, bolestem kloubů Whole VitTM 30 ks

Kód: 240

Přírodní vitamíny Together

Unikátní vegetariánské, VITAMÍNY A MINERÁLNÍ LÁTKY vyrobené speciální technologií, založené na vědeckém zkoumání nositele Nobelovy ceny Alberta Szent-Györgyie, z přírodních zdrojů.
Výchozími surovinami jsou potraviny pěstované za mimořádných podmínek. Často jsou ingredience se zpracovávány při teplotě do 45°C, některé produkty tedy mají RAW kvalitu.

Vitamíny obsahují bioflavonoidy a vysoce účinné metabolity. Všechny složky jsou ve vyváženém poměru, pro optimální působení na organismus. Naše těla “lépe chápou” a snadněji absorbují živiny v přírodní formě. Skvělé je, že vitamíny a minerální látky na bázi potravin můžete brát kdykoli, před nebo po jídle, bez jídla, protože nedráždí žaludek a nepotřebují jídlo k tomu, aby se vstřebaly. Produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy.

KVALITA A VSTŘEBATELNOST PRO ZDRAVÍ A DOBROU KONDICI.

  • Produkty mají certifikát lékařské kvality GMP a další certifikáty kvality jako ISO, BRC.
  • Tobolky jsou 100% rostlinná vláknina.
  • NEOBSAHUJÍ: barviva, aromata, konzervační látky, leštidla,​ plnidla,​ hexan, laktózu, lepek, pšenici, živé kvasinky, škrob, sóju, přidané cukry, umělá sladidla​, pesticidy​ ani geneticky modifikované přísady.
  • Vyrobeno v souladu s nejvyššími standardy kvality.

Certifikáty: