Náš e-shop podporuje charitativní akci "Nezávodím-pomáhám". Využijte slevový kód MTS20 pro 20% slevu na produkty značky Kilpi.

Spokey FIT SEAT Balanční podložka zelená

Kód: 5743
Neohodnoceno
Značka: Spokey
350 Kč –17 %
spokey fit seat balancni podlozka zelena
350 Kč –17 % 290 Kč
Skladem (1 ks)

Balanční podložka Spokey Fit Seat je vhodná pro osoby se sedavým zaměstnáním, třeba v práci nebo ve škole. Podložka přinutí uživatele k “dynamickému sedu” - stimuluje mikro pohyby obratlů, díky čemu si páteř může odpočinout a svaly se prokrví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spokey FIT SEAT Balanční podložka zelená

Balanční podložka Spokey Fit Seat je vhodná pro osoby se sedavým zaměstnáním, třeba v práci nebo ve škole. Podložka přinutí uživatele k “dynamickému sedu” – stimuluje mikro pohyby obratlů, díky čemu si páteř může odpočinout a svaly se prokrví.

KVALITA

Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

VÝHODY

  • Podložka má malé rozměry, díky čemu jí lze lehce uschovat či přepravovat.
  • Optimální řešení pro osoby, které většinu dne prosedí. Podložka stimuluje pohyby obratlů, odlehčuje bederní části a nutí k sezení ve správné pozici.
  • Pomocí ventilku lze regulovat tlak v podložce podle individuálních potřeb.
  • Podložka slouží k provádění cvičení na nestabilním podkladě a zlepšuje pohybovou koordinaci. Může být použita během cvičení rovnováhy, pohybové koordinace nebo k masáži stop.

Masážní výčnělky dráždí hmatové receptory na chodidlech, zlepšují prokrvení, což ve výsledku uvolňuje svaly dolních částí nohou.

TECHNOLOGIE

Podložka vyrobena z kvalitního, voděodolného materiálu PVC. Díky tomu je lehce udržitelná v suchu a čistotě.

URČENO

Pro osoby se sedavým zaměstnáním

Parametry: materiál: PVC, průměr: 32,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness vybavení
Hmotnost: 1 kg
x