OVONEX Tea Tree Oil 100% čistý přírodní olej z australského čajovníku 50 ml

Kód: OVN312
Neohodnoceno
Značka: OVONEX
370 Kč –33 %
prirodni olej z australskeho cajovniku
370 Kč –33 % 249 Kč
Skladem (3 ks)

Tea Tree Oil je 100% přírodní antiseptický olej z čajovníku Melaleuca alternifolia, jehož spektrum využití je velmi široké. Má silné antiseptické, antimykotické a protiplísňové účinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OVONEX Tea Tree Oil 100% čistý přírodní olej z australského čajovníku

Tea Tree Oil je 100% přírodní antiseptický olej z čajovníku Melaleuca alternifolia, jehož spektrum využití je velmi široké. Má silné antiseptické, antimykotické a protiplísňové účinky. Používáme Tea Tree Olej, který splňuje přísné podmínky revidované normy ISO 4730:2017, naším dodavatelem je australská společnost DownUnder enterprices international.

Olej z čajovníku je esenciální olej, který se získává z listů australského stromu s botanickým názvem melaleuca alternifolia. Esenciální olej se nachází převážně v listech, kde je obsažen v malých olejových žlázkách, které při roztírání praskají a uvolňují rychle prchavý olej. Malé množství esenciálního substance je také obsaženo v kůře. Charakteristická vůně vzniká v důsledku přítomnosti asi 100 různých samostatných složek, z nichž je namíchán tento aromatický koktejl. Obsah jednotlivých složek závisí na době sklizně, na kvalitě půdy, podnebí a na zkušenostech s destilací.

Účinné látky:

100% přírodní antiseptický olej z čajovníku Melaleuca alternifolia Hlavní účinné látky v Tea Tree Oleji : terpinen-4-ol (35% -48%), α-trepinene (6% - 12%), y-terpinene (14% - 28%)

Způsob použití: Používat pouze zředěné 1:10 v jiných olejích (např. madlový olej, slunečnicový olej, olivový olej apod.) nebo po kapkách v koupelích. Optimální rozptýlení oleje ve vodě docílíte přidáním malého množství mléka. Způsoby použití : lokálně k potírání na kůži, do koupele, k omývání

První pomoc olejem z čajovníku: při bodnutí hmyzem (after-bite), pro masáže kůže v oblasti namožených svalů, k rychlé regeneraci pokožky, k péči o kůži nohou se sklonem ke kožním problémům s plísněmi, k péči o podrážděnou pokožku v okolí nosu při rýmě. při bolestech v krku, rýmě a onemocněních horních cest dýchacích, při kvasinkových onemocněních, při akné, oparech, aftech, při zánětech dásní,při kožních vyrážkách, lišejích a lupech, při drobných oděrkách, puchýřcích a kuřích okách, při plísňových potížích nohou, nehtů a kůže., atletická noha

Upozornění: jen pro vnější použití, nepoužívejte neředěné, nevhodné pro děti a těhotné ženy

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg
x