VESTA HARDROCK 10

VESTA HARDROCK 10
Tuto vestu jsem testovala poprvé v zimě 2018. Dala jsem si s ní několikrát trénink na Lysé hoře a potom hurá na závod LH24, abych se s vestičkou více seznámila. První zkušenost byla naprosto famózní. Proto jsem v ní taky cupitala všechny další závody jako např. 100 Miles of Istria, Scenic trail, K24 trail, B7 a další.

Do vesty jsem vždy vložila spoustu věcí a předpokládala, že jí upřímně nebudu muset ani jednou za závod sundat. A opravdu jsem nikdy nemusela. Vše potřebné jsem měla totiž vždy po ruce.

Jak se vesta chová, pokud jí naložím a dám jí co proto?

Vždy si říkám, že nebudu tahat zbytečné blbosti s dám si do vesty opravdu jen povinnou výbavu a pro mě potřebné věci. Když se pak chystám na závod, mám pocit, že je nutné snad vše. Přece jen cupitám ultra závody, což je 100 km a víc a chci mít klidnou hlavu, že jsem v případě nouze dobře vybavena! Tak do vesty většinou putuje: bunda, nepromokavé kalhoty, rukavičky, nákrčník, 2x500 ml lahvičky s vodou, přesnídávky, gumídci, tyčinky, magnesium, bcaa, mobil a samozřejmě čelovky, atd. Zhruba 3 až 4 kg opravdu nosím. Záleží taky na tom,jestli je závod v zimním nebo letním období.

S takhle narvanou vestou se postavím na START a cupitám si spokojeně svůj závod. Pokud by mi něco vadilo do kopce, tak se s tím smířím a nebyla by to žádná tragédie. Ovšem při seběhu, který opravdu miluji, mi nesmí nic překážet, abych se mohla plně soustředit. Díky této vestě si vychutnávám každý kamínek a vůbec nevím, že mám něco na zádech!

Porovnání běžeckých vest od jiných firem:

Samozřejmě jsem odzkoušela mnoho běžeckých vest a bohužel jsem si díky tomu zkazila nejeden trénink. Ovšem proto se to vše musí odzkoušet v přípravě, aby nás pak něco na závodech nezaskočilo. Naposledy jsem si vzala na trénink vestu od velmi kvalitní běžecké značky. Bohužel při seběhu mi díky tomu, že měla kapsy na pití z pružné látky, poskakovaly láhve na pití tak, že jsem vzala parťákovi hůlky a on mi nesl lahvičky. Opravdu jsem měla chvíli pocit, že mám poprsí největší velikosti, které mi tam poskakuje, protože nemám pevnou podprsenku. Podotýkám, že tato vesta byla snad jednou tak dražší, než je HARDROCK 10 a už nikdy v ní neplánuji vyběhnout.

Za mě mohu tuto vestu opravdu jen doporučit, protože cena 2.299 Kč mi v porovnání s jinými značkami nepřijde nijak vysoká nebo přehnaná. Svou funkci plní na 100%, běžec se na ní může plně spolehnout a to je pro běžecké závody nesmírně důležité.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Use your own text.