Náš e-shop podporuje charitativní akci "Nezávodím-pomáhám". Využijte slevový kód MTS20 pro 20% slevu na produkty značky Kilpi.

Nezávodím-pomáhám

Charitativní projekt Sials

Majitelka našeho e-shopu a beskydská ultra běžkyně Linda Tekeliová se svým parťákem Radovanem Kelerem jsou sportovci, kteří milují pohyb, nové výzvy a rádi pomáhají lidem. Snaží se motivovat k pohybu, což dokazuje také jejich facebooková skupina „Motivační turistika a sport“, která sdružuje komunitu více než dvou tisíc aktivních lidí. Linda je navíc ambasadorkou sportovní značky KILPI.

projekt

„S ohledem na specifickou dobu, kterou společně prožíváme a která nám všem svým způsobem nejen bere, ale i dává nové pohledy na svět, přišlo najednou uvědomění, že bychom mohli pohybem pomoci dětem, které se bez pomoci druhých neobejdou,“ představuje svůj projekt Linda.

A jakým způsobem chtějí pomoci? Díky sponzorům, kteří Lindu a Radovana v tomto projektu podpoří, promění každý svůj nastoupaný výškový metr v 1 Kč. Zní to jednoduše, ale ono to tak úplně jednoduché nebude. Čím více výškových metrů totiž po beskydských kopcích našlapou, ať už sama Linda nebo v doprovodu svého parťáka, tolik peněz poputuje dětem z nadace Vzhůru k zázrakům. A to už stojí za to, aby těch metrů získali co nejvíce!

Samozřejmě se do tohoto projektu během měsíce dubna mohou přidat i lidé, kteří akci podpoří dobrovolným příspěvkem a třeba i sami splní počet nastoupaných výškových metrů. Počet nastoupaných metrů Lindy a Radovana ovšem určují finanční dary komerčních společností.

JAK MŮŽETE POMOCI

Cílem dubnové výzvy je uběhnout a nastoupat co nejvíce výškových metrů a věnovat peníze dětem z nadace VZHŮRU K ZÁZRAKŮM. Celá akce spočívá v tom, že za každý můj uběhnutý výškový metr přispěje daná společnost finanční dar 1 Kč.

Přispět může každý z vás, a to libovolnou částkou na transparentní bankovní účet 123-1552310247/0100 s variabilním symbolem 11111.

A pro svůj dobrý pocit můžete i vy své korunky proměnit v počet nastoupaných metrů či příjemnou vycházkou po okolí.

Za Vaši pomoc ze srdce děkuji!

Linda Tekeliová

x