Náš e-shop podporuje charitativní akci "Nezávodím-pomáhám". Využijte slevový kód MTS20 pro 20% slevu na produkty značky Kilpi.

Díl 3. BUNDA HURRICANE

Co vám budu povídat. Bez membránové bundy HURRICANE nedám upřímně ani ránu. Ať jdu na hory, kolo, brusle v kterémkoliv ročním období, nesmí chybět v mém běžeckém nebo jiném batohu. Prostě vím moc dobře, že počasí se opravdu může změnit z minuty na minuty a já můžu být v klidu, i kdyby padaly trakaře :-)

A samozřejmě mě doprovází na všech mých závodech jako B7, Horská výzva, LH24, K24 trail nebo v roce 2019 na 100 miles of Istria. Tam bylo teprve počasí, které jí otestovalo na 100%.. Vítr a déšť, střídal sníh a mráz. Závodníci v mnohem dražších bundách od jiných značkových firem museli kvůli prochladnutí ukončit závod! A já??? Kdyby mi neuletělo startovní číslo, tak vlastně nevím, že taková vichřice byla. Prostě jedním slovem je tato bunda absolutní pecka, která je odzkoušená v tom nejtěžším terénu.

V čem je tato bunda výjimečná:

  • Bunda HURRICANE je vyrobena ze špičkového vrstveného membránového materiálu SIBERIUM 30000, který zaručuje vysokou voděodolnost 20 000 mm a prodyšnost 30 000 g/m2/24h.
  • Jako její velké plus je váha 200g. Stačí si jí pořádně zabalit a vůbec nevím, že jí v batohu nosím. ( Já balím věci do batohu tak, že mám sáčky s uzávěrem a vytlačím z nich vzduch. Tím samozřejmě zmenším objem.) Ovšem tato bundička je samozřejmě dodávána s krásným pytlíčkem, do kterého bundu zabalíte.
  • Bunda má 2 velké kapsy, které mají voděodolné zipy a podlepené švy. V kapse pak naleznete vychytávku v podobě karabinky na klíč. Já sama dost využívám a nemám strach, že při vytahování třeba rukavic, klíček někde vytratím.
  • Bunda se dá celá rozepnout, ale na hrudi je umístěn knoflík, který můžete zapnout. Tím zabráníte tomu, že by vám ve větru poletovala.
  • Výrazné barvy, které mají reflexní prvky zaručí, že si vás všimne každý. Cítím se tak bezpečně i na silnici, když musím náhodu někde přeběhnout. Jinak se upřímně silnicím vyhýbám.
x